Property 36378 photo 1
Property 36378 photo 2
Property 36378 photo 3
Property 36378 photo 4
Property 36378 photo 5
Property 36378 photo 6
Property 36378 photo 7
Property 36378 photo 8
Property 36378 photo 9
Property 36378 photo 10
Property 36378 photo 11

Details

  • აშენების წელი: 1970
  • რემონტის წელი: 2017
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 150 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 5 km

სერვისი

  • ლიფტი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 94 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეშვიდე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, ქალაქზე.ასევე არის კონდიციონერი, ტენტი, ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.

The apartment is located in the area of Paleo Faliro.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
479 000 € 4650 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58964
  • ფართი 103 m²
  • Rooms 3
იყიდება
630 000 € 3264 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60597
  • ფართი 193 m²
  • Rooms 6
იყიდება
550 000 € 4583 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59703
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 3
იყიდება
495 000 € 5963 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65225
  • ფართი 83 m²
  • Rooms 3
იყიდება
475 000 € 5523 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65939
  • ფართი 86 m²
  • Rooms 3
იყიდება
550 000 € 5000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65667
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 3
იყიდება
497 000 € 4688 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58947
  • ფართი 106 m²
  • Rooms 3
იყიდება
670 000 € 3145 €/m²
  • ობიექტის კოდი 3933
  • ფართი 213 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა