1 600 000 €
2000 €/m²
Property 50830 photo 1
Property 50830 photo 2
Property 50830 photo 3
Property 50830 photo 4
Property 50830 photo 5
Property 50830 photo 6
Property 50830 photo 7
Property 50830 photo 8
Property 50830 photo 9
Property 50830 photo 10
Property 50830 photo 11
Property 50830 photo 12
Property 50830 photo 13
Property 50830 photo 14

Details

  • აშენების წელი: 1989
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 260 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 10 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 800 კვ.მ in Crete. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 500 000 € 5244 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51013
  • ფართი 286 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
1 750 000 € 1 600 000 € 1985 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35188
  • ფართი 806 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
1 300 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57919
  • ფართი 650 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
1 600 000 €
  • ობიექტის კოდი 33737
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 650 m
იყიდება
1 700 000 € 2931 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40428
  • ფართი 580 m²
  • მანძილი ზღვიდან 82 m
იყიდება
2 100 000 € 3333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37548
  • ფართი 630 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
1 700 000 € 1 400 000 € 5833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34918
  • ფართი 240 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m

სიახლეების დაგზავნა