750 000 €
2500 €/m²
Property 50829 photo 1
Property 50829 photo 2
Property 50829 photo 3
Property 50829 photo 4
Property 50829 photo 5
Property 50829 photo 6
Property 50829 photo 7
Property 50829 photo 8

Details

  • აშენების წელი: 1989
  • დაშორება ზღვიდან: 260 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 10 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 300 კვ.მ in Crete. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
950 000 € 1759 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40426
  • ფართი 540 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
650 000 € 1120 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50805
  • ფართი 580 m²
  • Rooms 4
იყიდება
950 000 € 4750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47191
  • ფართი 200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7 m
იყიდება
950 000 € 3064 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40413
  • ფართი 310 m²
  • Rooms 8
იყიდება
855 000 € 1710 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50036
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 34524
  • ფართი 366 m²
  • Rooms 5
იყიდება
745 000 € 1970 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19235
  • ფართი 378 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2800 m
იყიდება
1 100 000 € 1833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40427
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
850 000 € 3195 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57120
  • ფართი 266 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა