Property 40426 photo 1
Property 40426 photo 2
Property 40426 photo 3
Property 40426 photo 4
Property 40426 photo 5
Property 40426 photo 6
Property 40426 photo 7
Property 40426 photo 8
Property 40426 photo 9
Property 40426 photo 10
Property 40426 photo 11
Property 40426 photo 12
Property 40426 photo 13
Property 40426 photo 14
Property 40426 photo 15
Property 40426 photo 16
Property 40426 photo 17

Details

  • აშენების წელი: 2015
  • დაშორება ზღვიდან: 700 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 19 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 540 კვ.მ in Crete. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, ტყეზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

Business of rented rooms is suggested for sale in Hersonissos, Crete. The business is 540sqm on a plot of 460sqm. The building permit was issued in 2008 and the project was completed in 2015. The building consists of three floors, a semi-basement, an elevated ground floor and one floor while the top floor has sea and mountain views. More specifically, the basement is 180sqm and includes 4 apartments of 38sqm. The ground floor is 180sqm and includes three 35sqm studios and a 60sqm two bedroom apartment. The first floor is 180sqm and includes two 30 sqm studios and a large 120sqm apartment. Finally, it is rented all year. Additional information upon request.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 000 000 € 640 000 € 905 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35723
  • ფართი 707 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 38355
  • ფართი 140 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
950 000 € 3064 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40413
  • ფართი 310 m²
  • Rooms 8
იყიდება
950 000 € 1759 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40426
  • ფართი 540 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
1 100 000 € 1833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40427
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
1 070 000 € 3354 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42030
  • ფართი 319 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1900 m
იყიდება
1 100 000 € 3678 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43238
  • ფართი 299 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
950 000 € 4750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47191
  • ფართი 200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7 m
იყიდება
855 000 € 1710 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50036
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m

სიახლეების დაგზავნა