Property 50803 photo 1
Property 50803 photo 2
Property 50803 photo 3
Property 50803 photo 4
Property 50803 photo 5

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 100 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 3 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1000 კვ.მ. in Crete. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
220 000 € 53 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65418
  • ფართი 4098 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
300 000 € 197 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64069
  • ფართი 1516 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
5 277 187 € 53 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63362
  • ფართი 99000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1 m
იყიდება
853 000 € 860 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64550
  • ფართი 991 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
215 000 € 268 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65280
  • ფართი 800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
100 000 € 133 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65845
  • ფართი 750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
74 800 € 63 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64677
  • ფართი 1170 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5800 m
იყიდება
300 000 € 220 000 € 53 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64871
  • ფართი 4100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2900 m
იყიდება
640 000 € 74 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63745
  • ფართი 8608 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1150 m
იყიდება
102 000 € 79 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63400
  • ფართი 1282 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3700 m

სიახლეების დაგზავნა