Property 63745 photo 1
Property 63745 photo 2
Property 63745 photo 3
Property 63745 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1150 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 59 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 8608 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 258 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
650 000 € 44 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37517
  • ფართი 14500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
640 000 € 89 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63552
  • ფართი 7142 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3700 m
იყიდება
694 000 € 84 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4766
  • ფართი 8200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
600 000 € 454 000 € 54 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48715
  • ფართი 8300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 292 m
იყიდება
540 000 € 28 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54569
  • ფართი 18977 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
550 000 € 407 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33356
  • ფართი 1350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
600 000 € 253 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44494
  • ფართი 2363 m²
  • მანძილი ზღვიდან 120 m
იყიდება
900 000 € 3010 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65575
  • ფართი 299 m²
  • მანძილი ზღვიდან 130 m
იყიდება
600 000 € 94 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32335
  • ფართი 6340 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1100 m
იყიდება
587 000 € 5 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25605
  • ფართი 106846 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7500 m

სიახლეების დაგზავნა