Property 64069 photo 1
Property 64069 photo 2
Property 64069 photo 3
Property 64069 photo 4
Property 64069 photo 5

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,12
  • დაშორება ზღვიდან: 500 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 8 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1516 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 900 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
267 000 € 356 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50514
  • ფართი 750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
267 000 € 49 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41185
  • ფართი 5423 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
375 000 € 154 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39514
  • ფართი 2420 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
250 000 € 250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42246
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
374 000 € 41 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59642
  • ფართი 9039 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
246 000 € 94 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52108
  • ფართი 2615 m²
  • მანძილი ზღვიდან 583 m
იყიდება
269 000 € 371 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39778
  • ფართი 725 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
275 000 € 240 000 € 37 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56612
  • ფართი 6350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
250 000 € 214 000 € 13 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45663
  • ფართი 16000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1600 m
იყიდება
349 000 € 58 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65412
  • ფართი 5960 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m

სიახლეების დაგზავნა