Property 63400 photo 1
Property 63400 photo 2
Property 63400 photo 3
Property 63400 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 3700 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 29 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 1282 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 400 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
150 000 € 139 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40821
  • ფართი 1076 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2800 m
იყიდება
150 000 € 73 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63359
  • ფართი 2049 m²
  • მანძილი ზღვიდან 360 m
იყიდება
130 000 € 255 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65724
  • ფართი 508 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2800 m
იყიდება
86 000 € 47 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46057
  • ფართი 1800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2300 m
იყიდება
120 000 € 107 000 € 64 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54416
  • ფართი 1658 m²
  • მანძილი ზღვიდან 580 m
იყიდება
107 000 € 94 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65472
  • ფართი 1130 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
107 000 € 681 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50089
  • ფართი 157 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2300 m
იყიდება
120 000 € 41 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63847
  • ფართი 2922 m²
  • მანძილი ზღვიდან 740 m
იყიდება
123 000 € 80 000 € 19 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50127
  • ფართი 4050 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11600 m
იყიდება
96 000 € 13 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52490
  • ფართი 7063 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m

სიახლეების დაგზავნა