Property 65845 photo 1
Property 65845 photo 2
Property 65845 photo 3
Property 65845 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 7000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 16 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 750 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ქალაქზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
85 000 € 70 000 € 23 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39870
  • ფართი 3000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
100 000 € 42 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49098
  • ფართი 2375 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1900 m
იყიდება
145 000 € 103 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56611
  • ფართი 1400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
120 000 € 75 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57918
  • ფართი 1600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7500 m
იყიდება
140 000 € 26 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56098
  • ფართი 5335 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
139 000 € 139 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63269
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
90 000 € 13 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40123
  • ფართი 6705 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7300 m
იყიდება
100 000 € 67 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57162
  • ფართი 1471 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
106 000 € 160 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45661
  • ფართი 662 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
85 000 € 30 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46630
  • ფართი 2800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 14400 m

სიახლეების დაგზავნა