Property 50802 photo 1
Property 50802 photo 2
Property 50802 photo 3
Property 50802 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 100 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 3 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1000 კვ.მ. in Crete. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
449 000 € 271 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65403
  • ფართი 1654 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
650 000 € 475 000 € 28 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63073
  • ფართი 16658 m²
  • მანძილი ზღვიდან 40 m
იყიდება
150 000 € 197 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64066
  • ფართი 758 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
290 000 € 207 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65314
  • ფართი 1395 m²
  • მანძილი ზღვიდან 72 m
იყიდება
853 000 € 23 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63290
  • ფართი 36000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1 m
იყიდება
80 000 € 242 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63108
  • ფართი 330 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
747 000 € 640 000 € 26 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63904
  • ფართი 24000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
215 000 € 268 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65280
  • ფართი 800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
139 000 € 139 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63269
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
853 000 € 1032 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64551
  • ფართი 826 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m

სიახლეების დაგზავნა