კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - სასტუმრო 36000 m² კრეტაზე
საბერძნეთი
კრეტა
ლასითის პრეფექტურა
იტანოსი
ლაგკადა
853 000 €
23 €/m²
ობიექტის კოდი
63290
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
სასტუმრო
მიწის ნაკვეთის ფართი
36000 m²
რეგიონი
კ. კრეტა
ადგილი
ლაგკადა (იტანოსი) | ლასითის პრეფექტურა (კრეტა)
Details
დაშორება ზღვიდან:
1 m
მანძილი უახლოეს ქალაქამდე:
2 km
მანძილი აეროპორტამდე:
21 km
აღწერა
იყიდება სასტუმრო ფართით 36000 კვ.მ. in Crete. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
720 000 €
587 000 €
52 €/m²
სასტუმრო 11174 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
56505
ფართი
11174 m²
მანძილი ზღვიდან
1850 m
იყიდება
750 000 €
30 €/m²
სასტუმრო 25000 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
59199
ფართი
25000 m²
მანძილი ზღვიდან
5000 m
იყიდება
695 000 €
197 €/m²
სასტუმრო 3518 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
57192
ფართი
3518 m²
მანძილი ზღვიდან
1 m
იყიდება
900 000 €
750 €/m²
სასტუმრო 1200 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
38771
ფართი
1200 m²
მანძილი ზღვიდან
400 m
იყიდება
1 000 000 €
43 €/m²
სასტუმრო 23000 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
28806
ფართი
23000 m²
მანძილი ზღვიდან
1400 m
გირჩევთ
იყიდება
980 000 €
326 €/m²
სასტუმრო 3000 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
35962
ფართი
3000 m²
მანძილი ზღვიდან
30 m
იყიდება
1 200 000 €
36 €/m²
სასტუმრო 32687 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
50581
ფართი
32687 m²
მანძილი ზღვიდან
2000 m
იყიდება
800 000 €
58 €/m²
სასტუმრო 13722 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
32252
ფართი
13722 m²
მანძილი ზღვიდან
350 m
იყიდება
950 000 €
700 000 €
3 €/m²
სასტუმრო 180000 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
40503
ფართი
180000 m²
მანძილი ზღვიდან
5000 m
იყიდება
940 000 €
200 €/m²
სასტუმრო 4700 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
37512
ფართი
4700 m²
მანძილი ზღვიდან
2000 m
Sofia Bourbaki
+30 2810 28 3745
crete@grekodom.gr
დამატებითი ინფორმაციის მოთხოვნა უძრავი ობიექტის შესახებ.
უძრავი ობიექტის დათვალიერების დაჯავშნა.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the