Property 65403 photo 1
Property 65403 photo 2
Property 65403 photo 3
Property 65403 photo 4
Property 65403 photo 5
Property 65403 photo 6
Property 65403 photo 7
Property 65403 photo 8
Property 65403 photo 9

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 13 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1654 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. აშენების პერსპექტივით 960 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი მთაზე, ქალაქზე, ტყეზე.

Land for Sale – 1,654 sq.m. in Gazi, Heraklion

For sale buildable land plot of 1,654 sq.m., located within the city plan in the area of Gazi, Heraklion.

Building capacity up to 960 sq.m..

The plot features:

  • Easy access to water and electricity
  • 17 sq.m. building within the plot
  • 42 olive trees
  • Good accessibility

Suitable for residential or investment development, in a developing area with access to all basic infrastructure.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
365 000 € 251 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36851
  • ფართი 1450 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
600 000 € 500 000 € 71 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37410
  • ფართი 7000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3300 m
იყიდება
650 000 € 44 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37517
  • ფართი 14500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
490 000 € 168 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37747
  • ფართი 2900 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8700 m
იყიდება
500 000 € 110 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38077
  • ფართი 4542 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
450 000 € 4 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38248
  • ფართი 100000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
450 000 € 41 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38250
  • ფართი 10800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6200 m
იყიდება
500 000 € 246 000 € 44 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38518
  • ფართი 5500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3200 m
იყიდება
440 000 € 427 000 € 1094 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38697
  • ფართი 390 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
450 000 € 52 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38845
  • ფართი 8500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5300 m

სიახლეების დაგზავნა