Property 64551 photo 1
Property 64551 photo 2

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 300 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 61 km

სერვისი

  • Golden Visa

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 826 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 615 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.

Plot for Sale Within Settlement

A plot of 826.35 sq.m. is available for sale within the settlement.

It has water supply, sewage, and electricity, and offers unobstructed sea and mountain views.

Building capacity:

  • For residential use: 510.54 sq.m.
  • For commercial use: 614.81 sq.m.

Ideal for investment purposes or Golden Visa acquisition.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
800 000 € 32 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32800
  • ფართი 25000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
1 000 000 € 11 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34287
  • ფართი 89000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
720 000 € 587 000 € 52 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56505
  • ფართი 11174 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1850 m
იყიდება
853 000 € 860 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64550
  • ფართი 991 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
750 000 € 125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38075
  • ფართი 6000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
880 000 € 1760 €/m²
  • ობიექტის კოდი 18950
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
800 000 € 102 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13174
  • ფართი 7800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
740 000 € 694 000 € 66 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30124
  • ფართი 10500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15 m
იყიდება
900 000 € 750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38771
  • ფართი 1200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
750 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32035
  • ფართი 15000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m

სიახლეების დაგზავნა