იყიდება - ბინა 137 m² ათენში

საბერძნეთი ატიკა ათენი - ცენტრი
960 000 €
7007 €/m²
Property 50743 photo 1
Property 50743 photo 2
Property 50743 photo 3
Property 50743 photo 4
Property 50743 photo 5
Property 50743 photo 6
Property 50743 photo 7
Property 50743 photo 8
Property 50743 photo 9
Property 50743 photo 10
Property 50743 photo 11
Property 50743 photo 12
Property 50743 photo 13
Property 50743 photo 14
Property 50743 photo 15
Property 50743 photo 16
  • ობიექტის კოდი 50743
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 137 m²
  • რეგიონი ათენი
  • ადგილი ათენი - ცენტრი (ატიკა)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • აშენების წელი: 2003
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 10000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 32 km

სერვისი

  • ბუხარი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 137 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს ასევე არის ბუხარი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
940 000 € 8173 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58413
  • ფართი 115 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 355 000 € 11782 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58416
  • ფართი 115 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 080 000 € 11739 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58417
  • ფართი 92 m²
  • Rooms 3
იყიდება
890 000 € 4450 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62009
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 050 000 € 7777 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62306
  • ფართი 135 m²
  • Rooms 4
იყიდება
880 000 € 6717 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62389
  • ფართი 131 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 000 000 € 7936 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64113
  • ფართი 126 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 100 000 € 7857 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64114
  • ფართი 140 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა