1 080 000 €
11739 €/m²
Property 58417 photo 1
Property 58417 photo 2

Details

  • სართული: სართული
  • აშენების წელი: 2024
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 100 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 30 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 92 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეექვსე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ტენტი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

The apartment is located in the Alimos area

Luxurious construction
Deliverable 12/2025

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
880 000 € 6717 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62389
  • ფართი 131 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 100 000 € 6470 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8164
  • ფართი 170 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 600 000 € 11851 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62309
  • ფართი 135 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 295 000 € 9452 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58377
  • ფართი 137 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 260 000 € 6300 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38662
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 300 000 € 9629 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64248
  • ფართი 135 m²
  • Rooms 4
იყიდება
940 000 € 8173 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58413
  • ფართი 115 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 533 000 € 11976 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64589
  • ფართი 128 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 015 000 € 6766 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65336
  • ფართი 150 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა