Property 58413 photo 1
Property 58413 photo 2

Details

  • სართული: პირველი სართული
  • აშენების წელი: 2024
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 100 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 30 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 115 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ტენტი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

The apartment is located in the Alimos area

Luxurious construction
Deliverable 12/2025

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
896 000 € 8784 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56037
  • ფართი 102 m²
  • Rooms 3
იყიდება
800 000 € 1975 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52316
  • ფართი 405 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
1 105 000 € 12556 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64413
  • ფართი 88 m²
  • Rooms 3
იყიდება
800 000 € 6250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36714
  • ფართი 128 m²
  • Rooms 4
იყიდება
950 000 € 5757 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52988
  • ფართი 165 m²
  • Rooms 4
იყიდება
940 000 € 8173 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58413
  • ფართი 115 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 200 000 € 9022 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65204
  • ფართი 133 m²
  • Rooms 4
იყიდება
840 000 € 6315 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65020
  • ფართი 133 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 355 000 € 11782 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58416
  • ფართი 115 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა