მოთხოვნით
Property 19148 photo 1
Property 19148 photo 2
Property 19148 photo 3
Property 19148 photo 4
Property 19148 photo 5

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1300 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 35 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 500 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 400 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
63 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64281
  • ფართი 1236 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
44 000 € 35 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65912
  • ფართი 1255 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2100 m
იყიდება
160 000 € 3 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65747
  • ფართი 51985 m²
  • მანძილი ზღვიდან 23000 m
იყიდება
2 953 000 € 30 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64250
  • ფართი 96000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
320 000 € 198 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63954
  • ფართი 1613 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
299 000 € 49 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64922
  • ფართი 6095 m²
  • მანძილი ზღვიდან 527 m
იყიდება
130 000 € 255 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65724
  • ფართი 508 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2800 m
იყიდება
140 000 € 248 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65313
  • ფართი 564 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
590 000 € 93 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65038
  • ფართი 6300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1100 m
იყიდება
50 000 € 45 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65413
  • ფართი 1100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 21000 m

სიახლეების დაგზავნა