Property 52320 photo 1
Property 52320 photo 2
Property 52320 photo 3
Property 52320 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 450 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 18 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 1372 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 186 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
320 000 € 508 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61232
  • ფართი 629 m²
  • მანძილი ზღვიდან 40 m
იყიდება
480 000 € 448 000 € 22 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52039
  • ფართი 20000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7800 m
იყიდება
440 000 € 427 000 € 1094 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38697
  • ფართი 390 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
430 000 € 73 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55851
  • ფართი 5834 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
330 000 € 28 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40256
  • ფართი 11500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6400 m
იყიდება
374 000 € 93 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51459
  • ფართი 4012 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2700 m
იყიდება
320 000 € 235 000 € 56 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63235
  • ფართი 4184 m²
  • მანძილი ზღვიდან 280 m
იყიდება
374 000 € 41 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59642
  • ფართი 9039 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
320 000 € 477 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50183
  • ფართი 670 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
500 000 € 110 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38077
  • ფართი 4542 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m

სიახლეების დაგზავნა