399 000 € 370 000 €
139 €/m²
Property 40012 photo 1
Property 40012 photo 2
Property 40012 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 4800 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1,3 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 7 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 2660 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. აშენების პერსპექტივით 270 კვ.მ.

Land with 60% building percent coverage. It has 27m frontage.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
330 000 € 66 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65144
  • ფართი 5000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2600 m
იყიდება
340 000 € 220 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37045
  • ფართი 1540 m²
  • მანძილი ზღვიდან 480 m
იყიდება
426 500 € 33 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36778
  • ფართი 12588 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
400 000 € 320 000 € 80 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38847
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5200 m
იყიდება
320 000 € 300 000 € 10 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46861
  • ფართი 28576 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
350 000 € 116 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56280
  • ფართი 3000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
320 000 € 24 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32468
  • ფართი 13000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1600 m
იყიდება
375 000 € 310 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52126
  • ფართი 6161 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
330 000 € 60 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36445
  • ფართი 5500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
430 000 € 73 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55851
  • ფართი 5834 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m

სიახლეების დაგზავნა