450 000 €
31 €/m²
Property 22997 photo 1
Property 22997 photo 2

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1200 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 3 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 35 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 14240 კვ.მ. in Crete. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი. აშენების პერსპექტივით 60 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე, ტყეზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
397 000 € 397 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38909
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 170 m
იყიდება
570 000 € 28 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51153
  • ფართი 20000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
500 000 € 200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50157
  • ფართი 2500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
450 000 € 449 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62407
  • ფართი 1002 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
450 000 € 111 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62153
  • ფართი 4021 m²
  • მანძილი ზღვიდან 750 m
იყიდება
500 000 € 246 000 € 44 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38518
  • ფართი 5500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3200 m
იყიდება
525 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34771
  • ფართი 210 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
612 000 € 306 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38961
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
400 000 € 320 000 € 80 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49171
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1700 m
იყიდება
427 000 € 241 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36674
  • ფართი 1770 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m

სიახლეების დაგზავნა