კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - სასტუმრო 5500 m² კრეტაზე
საბერძნეთი
კრეტა
ჰერაკლიონის პრეფექტურა
გუვესი
Epano Vatheia
500 000 €
90 €/m²
ობიექტის კოდი
50669
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
სასტუმრო
მიწის ნაკვეთის ფართი
5500 m²
რეგიონი
კ. კრეტა
ადგილი
Epano Vatheia (გუვესი) | ჰერაკლიონის პრეფექტურა (კრეტა)
Details
დაშორება ზღვიდან:
5500 m
მანძილი უახლოეს ქალაქამდე:
1 km
მანძილი აეროპორტამდე:
4 km
აღწერა
იყიდება სასტუმრო ფართით 5500 კვ.მ. in Crete.
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
430 000 €
52 €/m²
სასტუმრო 8131 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
56286
ფართი
8131 m²
მანძილი ზღვიდან
1500 m
იყიდება
450 000 €
280 000 €
23 €/m²
სასტუმრო 12000 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
36756
ფართი
12000 m²
მანძილი ზღვიდან
1900 m
იყიდება
710 000 €
299 €/m²
სასტუმრო 2367 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
44207
ფართი
2367 m²
მანძილი ზღვიდან
97 m
იყიდება
675 000 €
143 €/m²
სასტუმრო 4700 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
11960
ფართი
4700 m²
მანძილი ზღვიდან
50 m
იყიდება
650 000 €
475 000 €
28 €/m²
სასტუმრო 16658 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
63073
ფართი
16658 m²
მანძილი ზღვიდან
40 m
იყიდება
600 000 €
500 000 €
71 €/m²
სასტუმრო 7000 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
37410
ფართი
7000 m²
მანძილი ზღვიდან
3300 m
იყიდება
735 000 €
66 €/m²
სასტუმრო 11000 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
30343
ფართი
11000 m²
მანძილი ზღვიდან
3800 m
იყიდება
650 000 €
134 €/m²
სასტუმრო 4834 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
24183
ფართი
4834 m²
მანძილი ზღვიდან
3300 m
იყიდება
480 000 €
448 000 €
22 €/m²
სასტუმრო 20000 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
52039
ფართი
20000 m²
მანძილი ზღვიდან
7800 m
იყიდება
426 500 €
33 €/m²
სასტუმრო 12588 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
36778
ფართი
12588 m²
მანძილი ზღვიდან
600 m
Georgios Mouchsiadis
+30 6972504496
crete@grekodom.gr
დამატებითი ინფორმაციის მოთხოვნა უძრავი ობიექტის შესახებ.
უძრავი ობიექტის დათვალიერების დაჯავშნა.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the