Property 20455 photo 1
Property 20455 photo 2
Property 20455 photo 3
Property 20455 photo 4
Property 20455 photo 5
Property 20455 photo 6

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 7000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 36 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 8500 კვ.მ. in Crete. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 1600 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ტყეზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
525 000 € 116 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47413
  • ფართი 4500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
349 000 € 58 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65412
  • ფართი 5960 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
427 000 € 106 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47454
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m
იყიდება
480 000 € 1263 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50582
  • ფართი 380 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
500 000 € 200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50157
  • ფართი 2500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
500 000 € 2688 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56281
  • ფართი 186 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m
იყიდება
500 000 € 580 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50105
  • ფართი 862 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
490 000 € 168 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37747
  • ფართი 2900 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8700 m
იყიდება
330 000 € 28 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40256
  • ფართი 11500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6400 m
იყიდება
330 000 € 202 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54425
  • ფართი 1630 m²
  • მანძილი ზღვიდან 179 m

სიახლეების დაგზავნა