Property 50665 photo 1
Property 50665 photo 2

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 731 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 61 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 11228 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. აშენების პერსპექტივით 186 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
374 000 € 93 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51459
  • ფართი 4012 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2700 m
იყიდება
300 000 € 603 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65123
  • ფართი 497 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
300 000 € 220 000 € 53 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64871
  • ფართი 4100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2900 m
იყიდება
525 000 € 116 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47413
  • ფართი 4500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
450 000 € 111 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62153
  • ფართი 4021 m²
  • მანძილი ზღვიდან 750 m
იყიდება
375 000 € 154 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39514
  • ფართი 2420 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
300 000 € 38 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47178
  • ფართი 7857 m²
  • მანძილი ზღვიდან 990 m
იყიდება
477 500 € 500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32758
  • ფართი 955 m²
  • მანძილი ზღვიდან 70 m
იყიდება
320 000 € 1584 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64279
  • ფართი 202 m²
  • მანძილი ზღვიდან 186 m
იყიდება
320 000 € 68 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63110
  • ფართი 4653 m²
  • მანძილი ზღვიდან 670 m

სიახლეების დაგზავნა