Property 64279 photo 1
Property 64279 photo 2
Property 64279 photo 3
Property 64279 photo 4
Property 64279 photo 5
Property 64279 photo 6

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 186 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 63 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 202 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 423 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
300 000 € 125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49100
  • ფართი 2400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
299 000 € 14 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40594
  • ფართი 20000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
350 000 € 330 000 € 48 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56284
  • ფართი 6800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2300 m
იყიდება
267 000 € 59 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42038
  • ფართი 4500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2700 m
იყიდება
450 000 € 449 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62407
  • ფართი 1002 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
267 000 € 24 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36637
  • ფართი 11085 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
330 000 € 202 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54425
  • ფართი 1630 m²
  • მანძილი ზღვიდან 179 m
იყიდება
440 000 € 427 000 € 1094 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38697
  • ფართი 390 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
450 000 € 280 000 € 23 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36756
  • ფართი 12000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1900 m

სიახლეების დაგზავნა