477 500 €
500 €/m²
Property 32758 photo 1
Property 32758 photo 2
Property 32758 photo 3
Property 32758 photo 4
Property 32758 photo 5

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 70 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 38 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 46 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 955 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 760 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.

For sale a plot of land inside the town, within walking distance from the sea.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
430 000 € 1699 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56671
  • ფართი 253 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
550 000 € 407 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33356
  • ფართი 1350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
500 000 € 2688 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56281
  • ფართი 186 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m
იყიდება
399 000 € 370 000 € 139 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40012
  • ფართი 2660 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4800 m
იყიდება
385 000 € 320 000 € 119 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63428
  • ფართი 2672 m²
  • მანძილი ზღვიდან 360 m
იყიდება
600 000 € 253 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44494
  • ფართი 2363 m²
  • მანძილი ზღვიდან 120 m
იყიდება
640 000 € 200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57571
  • ფართი 3200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
397 000 € 397 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38909
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 170 m
იყიდება
500 000 € 15 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19868
  • ფართი 32500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m

სიახლეების დაგზავნა