Property 47178 photo 1
Property 47178 photo 2
Property 47178 photo 3
Property 47178 photo 4
Property 47178 photo 5

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 990 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 67 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 7857 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. აშენების პერსპექტივით 277 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
426 500 € 33 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36778
  • ფართი 12588 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
330 000 € 28 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40256
  • ფართი 11500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6400 m
იყიდება
270 000 € 56 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50667
  • ფართი 4805 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
310 000 € 270 000 € 245 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38798
  • ფართი 1100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
430 000 € 73 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55851
  • ფართი 5834 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
250 000 € 125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50671
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2400 m
იყიდება
320 000 € 1584 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64279
  • ფართი 202 m²
  • მანძილი ზღვიდან 186 m
იყიდება
350 000 € 1023 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59194
  • ფართი 342 m²
  • მანძილი ზღვიდან 357 m
იყიდება
267 000 € 49 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41185
  • ფართი 5423 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
278 000 € 351 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50170
  • ფართი 790 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5300 m

სიახლეების დაგზავნა