Property 63110 photo 1
Property 63110 photo 2
Property 63110 photo 3
Property 63110 photo 4
Property 63110 photo 5
Property 63110 photo 6

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 670 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 65 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 4653 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 197 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
280 000 € 35 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38534
  • ფართი 8000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1100 m
იყიდება
400 000 € 72 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50674
  • ფართი 5500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 750 m
იყიდება
320 000 € 1584 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64279
  • ფართი 202 m²
  • მანძილი ზღვიდან 186 m
იყიდება
299 000 € 4 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63201
  • ფართი 70000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3300 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 43298
  • ფართი 2600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 416 m
იყიდება
450 000 € 4 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38248
  • ფართი 100000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
300 000 € 38 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47178
  • ფართი 7857 m²
  • მანძილი ზღვიდან 990 m
იყიდება
450 000 € 35 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42919
  • ფართი 12520 m²
  • მანძილი ზღვიდან 750 m
იყიდება
430 000 € 1699 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56671
  • ფართი 253 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
350 000 € 330 000 € 48 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56284
  • ფართი 6800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2300 m

სიახლეების დაგზავნა