160 000 €
3077 €/m²
Property 61831 photo 1
Property 61831 photo 2
Property 61831 photo 3
Property 61831 photo 4
Property 61831 photo 5
Property 61831 photo 6
Property 61831 photo 7
Property 61831 photo 8
Property 61831 photo 9
Property 61831 photo 10
Property 61831 photo 11
Property 61831 photo 12
Property 61831 photo 13
Property 61831 photo 14
Property 61831 photo 15
Property 61831 photo 16
Property 61831 photo 17

Details

  • სართული: პირველი სართული
  • აშენების წელი: 1974
  • რემონტის წელი: 2008
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 410 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 40 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 52 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის კონდიციონერი, ტენტი, ლიფტი, გათბობა. შენობაში არის ლიფტი.

The apartment is located in the Piraeus area

It has wooden floors

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
225 000 € 2884 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65364
  • ფართი 78 m²
  • Rooms 3
იყიდება
135 000 € 2547 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64812
  • ფართი 53 m²
  • Rooms 2
იყიდება
232 000 € 6105 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65217
  • ფართი 38 m²
  • Rooms 2
იყიდება
185 000 € 2534 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59325
  • ფართი 73 m²
  • Rooms 3
იყიდება
150 000 € 1282 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61935
  • ფართი 117 m²
  • Rooms 6
იყიდება
163 000 € 3622 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64885
  • ფართი 45 m²
  • Rooms 2
იყიდება
160 000 € 3076 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61831
  • ფართი 52 m²
  • Rooms 2
იყიდება
170 000 € 3400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65091
  • ფართი 50 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა