Property 59390 photo 1
Property 59390 photo 2
Property 59390 photo 3
Property 59390 photo 4
Property 59390 photo 5
Property 59390 photo 6
Property 59390 photo 7
Property 59390 photo 8
Property 59390 photo 9
Property 59390 photo 10
Property 59390 photo 11
Property 59390 photo 12
Property 59390 photo 13
Property 59390 photo 14
Property 59390 photo 15
Property 59390 photo 16
Property 59390 photo 17
Property 59390 photo 18
Property 59390 photo 19

Details

  • სართული: სართული
  • აშენების წელი: 2005
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 45 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 65 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეოთხე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ტენტი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

The apartment is located in the Piraeus area

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
270 000 € 6136 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66013
  • ფართი 44 m²
  • Rooms 3
იყიდება
270 000 € 9310 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65355
  • ფართი 29 m²
  • Rooms 2
იყიდება
260 000 € 10000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65210
  • ფართი 26 m²
  • Rooms 2
იყიდება
295 000 € 3390 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63307
  • ფართი 87 m²
  • Rooms 4
იყიდება
260 000 € 5909 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66010
  • ფართი 44 m²
  • Rooms 3
იყიდება
200 000 € 2564 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66046
  • ფართი 78 m²
  • Rooms 3
იყიდება
250 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65784
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 4
იყიდება
280 000 € 3333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65031
  • ფართი 84 m²
  • Rooms 4
იყიდება
270 000 € 5510 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65764
  • ფართი 49 m²
  • Rooms 2
იყიდება
200 000 € 1388 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65792
  • ფართი 144 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა