Property 50183 photo 1
Property 50183 photo 2
Property 50183 photo 3
Property 50183 photo 4
Property 50183 photo 5
Property 50183 photo 6

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 50 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 5 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 670 კვ.მ. in Crete.მიწის ნაკვეთი არ არის გამიზნული საცხოვრებელი ფართის მშენებლობისთვის.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
385 000 € 320 000 € 119 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63428
  • ფართი 2672 m²
  • მანძილი ზღვიდან 360 m
იყიდება
320 000 € 21 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42624
  • ფართი 15000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
320 000 € 68 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63110
  • ფართი 4653 m²
  • მანძილი ზღვიდან 670 m
იყიდება
305 000 € 250 000 € 18 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36802
  • ფართი 13247 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4600 m
იყიდება
300 000 € 220 000 € 53 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64871
  • ფართი 4100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2900 m
იყიდება
299 000 € 49 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64922
  • ფართი 6095 m²
  • მანძილი ზღვიდან 527 m
იყიდება
330 000 € 60 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36445
  • ფართი 5500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
350 000 € 1023 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59194
  • ფართი 342 m²
  • მანძილი ზღვიდან 357 m
იყიდება
374 000 € 33 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50665
  • ფართი 11228 m²
  • მანძილი ზღვიდან 731 m

სიახლეების დაგზავნა