Property 62759 photo 1
Property 62759 photo 2

Details

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 15570 კვ.მ. in Crete. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
350 000 € 60 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60247
  • ფართი 5826 m²
  • მანძილი ზღვიდან 846 m
იყიდება
430 000 € 330 000 € 181 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54423
  • ფართი 1818 m²
  • მანძილი ზღვიდან 179 m
იყიდება
427 000 € 241 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36674
  • ფართი 1770 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
280 000 € 200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44635
  • ფართი 1400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
350 000 € 1023 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59194
  • ფართი 342 m²
  • მანძილი ზღვიდან 357 m
იყიდება
280 000 € 96 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37597
  • ფართი 2890 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
360 000 € 24 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41187
  • ფართი 14565 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
500 000 € 33 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44871
  • ფართი 15000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 27000 m
იყიდება
330 000 € 60 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36445
  • ფართი 5500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m

სიახლეების დაგზავნა