Property 42624 photo 1
Property 42624 photo 2
Property 42624 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 9000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 9,5 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 12 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 15000 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე, ტყეზე.

This plot is a characterized as an b archaeological zone. Permanent and stable constructions are prohibited. It is suitable for a prefabricated home or caravan.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
270 000 € 56 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50667
  • ფართი 4805 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
320 000 € 508 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61232
  • ფართი 629 m²
  • მანძილი ზღვიდან 40 m
იყიდება
374 000 € 41 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59642
  • ფართი 9039 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
290 000 € 207 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65314
  • ფართი 1395 m²
  • მანძილი ზღვიდან 72 m
იყიდება
320 000 € 198 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63954
  • ფართი 1613 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
450 000 € 449 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62407
  • ფართი 1002 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
305 000 € 250 000 € 18 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36802
  • ფართი 13247 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4600 m
იყიდება
270 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46217
  • ფართი 5340 m²
  • მანძილი ზღვიდან 824 m
იყიდება
267 000 € 49 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41185
  • ფართი 5423 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
374 000 € 33 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50665
  • ფართი 11228 m²
  • მანძილი ზღვიდან 731 m

სიახლეების დაგზავნა