Property 59194 photo 1
Property 59194 photo 2

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 357 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 342 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: ნაგებობა, გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 205 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
340 000 € 220 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37045
  • ფართი 1540 m²
  • მანძილი ზღვიდან 480 m
იყიდება
375 000 € 154 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39514
  • ფართი 2420 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
450 000 € 280 000 € 23 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36756
  • ფართი 12000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1900 m
იყიდება
450 000 € 35 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42919
  • ფართი 12520 m²
  • მანძილი ზღვიდან 750 m
იყიდება
299 000 € 4 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63201
  • ფართი 70000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3300 m
იყიდება
390 000 € 20 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36021
  • ფართი 18865 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11000 m
იყიდება
349 000 € 58 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65412
  • ფართი 5960 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
450 000 € 41 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56387
  • ფართი 10884 m²
  • მანძილი ზღვიდან 284 m
იყიდება
350 000 € 60 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60247
  • ფართი 5826 m²
  • მანძილი ზღვიდან 846 m
იყიდება
400 000 € 72 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50674
  • ფართი 5500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 750 m

სიახლეების დაგზავნა