Property 36445 photo 1
Property 36445 photo 2
Property 36445 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 4000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 43 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 5500 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, ქალაქზე, ტყეზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
300 000 € 125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49100
  • ფართი 2400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
300 000 € 15 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44360
  • ფართი 20000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2900 m
იყიდება
365 000 € 251 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36851
  • ფართი 1450 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
450 000 € 111 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62153
  • ფართი 4021 m²
  • მანძილი ზღვიდან 750 m
იყიდება
340 000 € 41 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62863
  • ფართი 8146 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4600 m
იყიდება
375 000 € 154 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39514
  • ფართი 2420 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
309 000 € 147 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56430
  • ფართი 2100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
427 000 € 106 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47454
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m
იყიდება
400 000 € 97 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51471
  • ფართი 4100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 836 m
იყიდება
330 000 € 202 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54425
  • ფართი 1630 m²
  • მანძილი ზღვიდან 179 m

სიახლეების დაგზავნა