1 600 000 €
9412 €/m²
Property 49916 photo 1
Property 49916 photo 2
Property 49916 photo 3
Property 49916 photo 4
Property 49916 photo 5
Property 49916 photo 6
Property 49916 photo 7
Property 49916 photo 8
Property 49916 photo 9
Property 49916 photo 10
Property 49916 photo 11
Property 49916 photo 12
Property 49916 photo 13
Property 49916 photo 14
Property 49916 photo 15
Property 49916 photo 16
Property 49916 photo 17
Property 49916 photo 18
Property 49916 photo 19
Property 49916 photo 20
Property 49916 photo 21

Details

  • აშენების წელი: 1993
  • რემონტის წელი: 2020
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 350 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 22 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 170 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

The apartment is located in Voula.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 400 000 € 10852 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64217
  • ფართი 129 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 355 000 € 11782 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58416
  • ფართი 115 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 000 000 € 11428 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57081
  • ფართი 175 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 800 000 € 12000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57079
  • ფართი 150 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 533 000 € 11976 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64589
  • ფართი 128 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 600 000 € 7619 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8165
  • ფართი 210 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 100 000 € 2560 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50571
  • ფართი 820 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
1 600 000 € 9411 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49916
  • ფართი 170 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 600 000 € 11851 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62309
  • ფართი 135 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 575 000 € 6847 €/m²
  • ობიექტის კოდი 3291
  • ფართი 230 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა