Property 62309 photo 1
Property 62309 photo 2
Property 62309 photo 3
Property 62309 photo 4
Property 62309 photo 5
Property 62309 photo 6
Property 62309 photo 7
Property 62309 photo 8

Details

  • აშენების წელი: 2005
  • რემონტის წელი: 2025
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • გათბობით: გათბობის ტუმბო
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 1200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 25 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 135 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეხუთე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, ტენტი, ბარბექიუს ზონა, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია.გასაყიდ ობიექტს აქვს ბაღი სახურავზე. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

The apartment is located in the center of Voula.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 100 000 € 2560 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50571
  • ფართი 820 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
1 600 000 € 9411 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49916
  • ფართი 170 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 800 000 € 12000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57079
  • ფართი 150 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 000 000 € 11428 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57081
  • ფართი 175 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 533 000 € 11976 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64589
  • ფართი 128 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 300 000 € 9629 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64248
  • ფართი 135 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 600 000 € 11851 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62309
  • ფართი 135 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 600 000 € 7619 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8165
  • ფართი 210 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა