1 600 000 €
7619 €/m²
Property 8165 photo 1
Property 8165 photo 2
Property 8165 photo 3
Property 8165 photo 4
Property 8165 photo 5
Property 8165 photo 6
Property 8165 photo 7
Property 8165 photo 8
Property 8165 photo 9
Property 8165 photo 10

Details

  • აშენების წელი: 2014
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 14000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 15 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 210 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, 3 ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის ბუხარი, კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : ეზო, ავტოფარეხი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 000 000 € 11428 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57081
  • ფართი 175 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 533 000 € 11976 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64589
  • ფართი 128 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 800 000 € 12000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57079
  • ფართი 150 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 355 000 € 11782 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58416
  • ფართი 115 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 400 000 € 10852 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64217
  • ფართი 129 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 100 000 € 6086 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5292
  • ფართი 345 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 350 000 € 7258 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56963
  • ფართი 186 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 750 000 € 15086 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64414
  • ფართი 116 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა