2 000 000 €
4124 €/m²
Property 10860 photo 1
Property 10860 photo 2
Property 10860 photo 3
Property 10860 photo 4
Property 10860 photo 5
Property 10860 photo 6
Property 10860 photo 7
Property 10860 photo 8
Property 10860 photo 9
Property 10860 photo 10
Property 10860 photo 11
Property 10860 photo 12
Property 10860 photo 13
Property 10860 photo 14
Property 10860 photo 15
Property 10860 photo 16

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 1985
  • ოთახების რაოდენობა: 11
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 7
  • WCs: 5
  • მანძილი აეროპორტამდე: 18 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი კოტეჯი ფართით 485 კვ.მ in Athens. ნახევრად სარდაფი შედგება 3 საძინებელი ოთახები, 2 მისაღები ოთახებით, სამზარეულო, 2 სააბაზანო ოთახები. Entresol შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, 2 სააბაზანო ოთახები. კუნძული აქვს ასევე არის ტენტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 050 000 € 3416 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39775
  • ფართი 600 m²
  • Rooms 10
იყიდება
2 100 000 € 7777 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64224
  • ფართი 270 m²
  • Rooms 6
იყიდება
2 700 000 € 7200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14730
  • ფართი 375 m²
  • Rooms 7
იყიდება
1 700 000 € 6296 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62316
  • ფართი 270 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 000 000 € 4123 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10860
  • ფართი 485 m²
  • Rooms 11
იყიდება
1 850 000 € 4946 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46002
  • ფართი 374 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა