1 350 000 €
6338 €/m²
Property 31147 photo 1
Property 31147 photo 2
Property 31147 photo 3
Property 31147 photo 4
Property 31147 photo 5
Property 31147 photo 6
Property 31147 photo 7
Property 31147 photo 8
Property 31147 photo 9
Property 31147 photo 10
Property 31147 photo 11
Property 31147 photo 12
Property 31147 photo 13
Property 31147 photo 14
Property 31147 photo 15
Property 31147 photo 16
Property 31147 photo 17
Property 31147 photo 18
Property 31147 photo 19
Property 31147 photo 20
Property 31147 photo 21
Property 31147 photo 22

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 2011
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 17 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • ლიფტი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი კოტეჯი ფართით 213 კვ.მ in Athens. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით. სართული შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

The cottage is located in the Varkiza district, 200 meters from the famous beach Yabanaki Beach.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 600 000 € 2909 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19407
  • ფართი 550 m²
  • Rooms 13
იყიდება
1 200 000 € 4800 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13480
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 8
იყიდება
1 200 000 € 3141 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33465
  • ფართი 382 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 260 000 € 2985 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62385
  • ფართი 422 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 600 000 € 3312 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56392
  • ფართი 483 m²
  • Rooms 7
იყიდება
1 350 000 € 6338 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31147
  • ფართი 213 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 000 000 € 4123 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10860
  • ფართი 485 m²
  • Rooms 11
იყიდება
1 100 000 € 3846 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54397
  • ფართი 286 m²
  • Rooms 7

სიახლეების დაგზავნა