1 920 000 €
4000 €/m²
Property 9575 photo 1
Property 9575 photo 2
Property 9575 photo 3
Property 9575 photo 4
Property 9575 photo 5
Property 9575 photo 6
Property 9575 photo 7
Property 9575 photo 8
Property 9575 photo 9
Property 9575 photo 10
Property 9575 photo 11
Property 9575 photo 12
Property 9575 photo 13
Property 9575 photo 14
Property 9575 photo 15
Property 9575 photo 16

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 2000
  • ოთახების რაოდენობა: 8
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 19 km

სერვისი

  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი კოტეჯი ფართით 480 კვ.მ in Athens. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი, ერთი სველი წერტილი. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, მისაღებით, ერთი. Entresol შედგება 4 საძინებელი ოთახები, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით. კუნძული აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : ეზო, ავტოფარეხი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 600 000 € 3312 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56392
  • ფართი 483 m²
  • Rooms 7
იყიდება
1 600 000 € 2909 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19407
  • ფართი 550 m²
  • Rooms 13
იყიდება
2 700 000 € 7200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14730
  • ფართი 375 m²
  • Rooms 7
იყიდება
2 050 000 € 3416 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39775
  • ფართი 600 m²
  • Rooms 10
იყიდება
1 850 000 € 4946 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46002
  • ფართი 374 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 100 000 € 7777 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64224
  • ფართი 270 m²
  • Rooms 6

სიახლეების დაგზავნა