300 000 €
1500 €/m²
Property 31084 photo 1
Property 31084 photo 2
Property 31084 photo 3
Property 31084 photo 4

Details

  • აშენების წელი: 2003
  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 36 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 0-სართულიანი კოტეჯი ფართით 200 კვ.მ in Attica. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ტყეზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

The detached house consists of 2 independent floors.

The ground floor consists of 2 apartments, 50 sq.m. each, consisting of:
living room, kitchen, bathroom and 1 bedroom.

On the 1st floor there is 1 apartment of 100 sq.m, consisting of:
living room, kitchen, bathroom, 3 bedrooms and storage room.

The house is located in Oropos, Nea Politia area

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
350 000 € 1029 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13368
  • ფართი 340 m²
  • Rooms 7
იყიდება
425 000 € 3171 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65282
  • ფართი 134 m²
  • Rooms 3
იყიდება
350 000 € 1635 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4739
  • ფართი 214 m²
  • Rooms 6
იყიდება
330 000 € 2200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12059
  • ფართი 150 m²
  • Rooms 3
იყიდება
380 000 € 1979 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32747
  • ფართი 192 m²
  • Rooms 4
იყიდება
420 000 € 1647 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60759
  • ფართი 255 m²
  • Rooms 6
იყიდება
350 000 € 1400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12558
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 10
იყიდება
365 000 € 2607 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61796
  • ფართი 140 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა