300 000 €
1304 €/m²
Property 26714 photo 1
Property 26714 photo 2
Property 26714 photo 3
Property 26714 photo 4
Property 26714 photo 5
Property 26714 photo 6
Property 26714 photo 7
Property 26714 photo 8
Property 26714 photo 9
Property 26714 photo 10
Property 26714 photo 11
Property 26714 photo 12
Property 26714 photo 13
Property 26714 photo 14
Property 26714 photo 15
Property 26714 photo 16
Property 26714 photo 17
Property 26714 photo 18
Property 26714 photo 19
Property 26714 photo 20

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 2009
  • ოთახების რაოდენობა: 6
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 10000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 11 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 56 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი კოტეჯი ფართით 230 კვ.მ in Attica. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი სველი წერტილი. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი. Entresol შედგება 4 საძინებელი ოთახები, 3 ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე, ტყეზე.ასევე არის ბუხარი, კონდიციონერი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო, ავტოფარეხი.

The detached house is located in Megara - Alepochori area. 

There is a power generator, a little loft on the first floor and separate guest houses.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
300 000 € 1500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31084
  • ფართი 200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
250 000 € 694 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24128
  • ფართი 360 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
420 000 € 2545 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19544
  • ფართი 165 m²
  • Rooms 7
იყიდება
350 000 € 1029 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13368
  • ფართი 340 m²
  • Rooms 7
იყიდება
290 000 € 966 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47320
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 10
იყიდება
250 000 € 1543 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31772
  • ფართი 162 m²
  • Rooms 6
იყიდება
300 000 € 2307 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35506
  • ფართი 130 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა