1 200 000 €
115 €/m²
Property 48692 photo 1
Property 48692 photo 2
Property 48692 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 6000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 15 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 10 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 10385 კვ.მ. in Paphos.

Zone: H5a
Building Factor: 0.35
Coverage Factor: 0.2
Number of storeys: 2
Height: 8.3 m

Located in Anarita village. 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 007 000 € 559 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56082
  • ფართი 1800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1900 m
იყიდება
1 700 000 € 108 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40677
  • ფართი 15600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
1 475 000 € 88 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25601
  • ფართი 16639 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
990 000 € 211 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36538
  • ფართი 4683 m²
  • მანძილი ზღვიდან 52 m
იყიდება
1 500 000 € 320 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32366
  • ფართი 4683 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
1 700 000 € 36 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42866
  • ფართი 46824 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
1 190 250 € 1150 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56540
  • ფართი 1035 m²
  • მანძილი ზღვიდან 630 m
იყიდება
1 090 000 € 1216 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53112
  • ფართი 896 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m
იყიდება
1 250 000 € 254 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24047
  • ფართი 4920 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
1 280 000 € 67 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41151
  • ფართი 19000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m

სიახლეების დაგზავნა