1 190 250 €
1150 €/m²
Property 56540 photo 1
Property 56540 photo 2
Property 56540 photo 3
Property 56540 photo 4
Property 56540 photo 5
Property 56540 photo 6
Property 56540 photo 7
Property 56540 photo 8
Property 56540 photo 9
Property 56540 photo 10

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 30
  • დაშორება ზღვიდან: 630 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1035 კვ.მ. in Limassol. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.

Plots for sale with Sea View Agios Tychonas. 

Building factor: 30%
Coverage factor: 20%

Available Design & Construction Services

In the pictures: Sample House Design For Plot № 4 (SOLD)

Available another 3 plots for sale.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 450 000 € 1875 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60517
  • ფართი 773 m²
იყიდება
1 500 000 € 172 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42045
  • ფართი 8696 m²
  • მანძილი ზღვიდან 30 m
იყიდება
1 300 000 € 242 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41647
  • ფართი 5352 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
1 500 000 € 174 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46532
  • ფართი 8607 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
1 700 000 € 36 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42866
  • ფართი 46824 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
1 500 000 € 320 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32366
  • ფართი 4683 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
1 750 000 € 344 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40838
  • ფართი 5087 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
1 500 000 € 146 €/m²
  • ობიექტის კოდი 28895
  • ფართი 10257 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2600 m
იყიდება
1 200 000 € 112 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48669
  • ფართი 10632 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
1 500 000 € 897 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40660
  • ფართი 1672 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m

სიახლეების დაგზავნა