იყიდება - სასტუმრო 4683 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
990 000 €
211 €/m²
Property 36538 photo 1
  • ობიექტის კოდი 36538
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი სასტუმრო
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 4683 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 52 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 4000 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 4683 კვ.მ. in Limassol. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.

Zone: H5
Building Factor: 0.3
Coverage Factor: 0.2
Number of storeys: 2
Height: 8.3 m

Located in Moni area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
900 000 € 269 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24898
  • ფართი 3345 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
794 556 € 378 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23403
  • ფართი 2102 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2200 m
იყიდება
1 300 000 € 158 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24911
  • ფართი 8194 m²
იყიდება
1 100 000 € 303 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32207
  • ფართი 3625 m²
  • მანძილი ზღვიდან 950 m
იყიდება
1 190 250 € 1150 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56540
  • ფართი 1035 m²
  • მანძილი ზღვიდან 630 m
იყიდება
900 000 € 64 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37480
  • ფართი 14000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
1 075 000 € 814 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51688
  • ფართი 1320 m²
იყიდება
1 450 000 € 1875 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60517
  • ფართი 773 m²
იყიდება
850 000 € 263 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40530
  • ფართი 3222 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
1 007 000 € 559 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56082
  • ფართი 1800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1900 m

სიახლეების დაგზავნა