იყიდება - სასტუმრო 19000 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
1 280 000 €
67 €/m²
Property 41151 photo 1
Property 41151 photo 2
Property 41151 photo 3
  • ობიექტის კოდი 41151
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი სასტუმრო
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 19000 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 3500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 51 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 19000 კვ.მ. in Limassol.

Zone: Ka10
Building Factor: 0.3
Coverage Factor: 0.2
Number of storeys: 2
Height: 10 m

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 338 000 € 35 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25613
  • ფართი 37459 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
1 090 000 € 1216 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53112
  • ფართი 896 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m
იყიდება
1 700 000 € 108 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40677
  • ფართი 15600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
1 830 000 € 68 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65264
  • ფართი 26608 m²
იყიდება
1 300 000 € 32 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53139
  • ფართი 40135 m²
იყიდება
1 500 000 € 320 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32366
  • ფართი 4683 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
1 200 000 € 115 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48692
  • ფართი 10385 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
1 500 000 € 897 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40660
  • ფართი 1672 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
1 700 000 € 36 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42866
  • ფართი 46824 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
1 600 000 € 1000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56124
  • ფართი 1600 m²

სიახლეების დაგზავნა