იყიდება - სასტუმრო 16639 m² Paphos

საბერძნეთი კვიპროსი პაფოსი
1 475 000 €
88 €/m²
Property 25601 photo 1
  • ობიექტის კოდი 25601
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი სასტუმრო
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 16639 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 36 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 16639 კვ.მ. in Paphos. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.

The land is located in a tourist area.
Coverage of 30%

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 100 000 € 396 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37035
  • ფართი 5300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
1 750 000 € 344 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40838
  • ფართი 5087 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
1 300 000 € 242 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41647
  • ფართი 5352 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
1 200 000 € 112 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48669
  • ფართი 10632 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
2 000 000 € 44 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53140
  • ფართი 44683 m²
იყიდება
2 000 000 € 101 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44445
  • ფართი 19644 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
1 200 000 € 115 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48692
  • ფართი 10385 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
1 500 000 € 172 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42045
  • ფართი 8696 m²
  • მანძილი ზღვიდან 30 m
იყიდება
1 600 000 € 1000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56124
  • ფართი 1600 m²
იყიდება
1 475 000 € 88 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25601
  • ფართი 16639 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m

სიახლეების დაგზავნა