კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - სასტუმრო 6261 m² Limassol
საბერძნეთი
კვიპროსი
ლიმასოლი
690 000 €
110 €/m²
ობიექტის კოდი
48539
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
სასტუმრო
მიწის ნაკვეთის ფართი
6261 m²
რეგიონი
Limassol
ადგილი
ლიმასოლი (კვიპროსი)
Details
სამშენებლო კოეფიციენტი:
9
დაშორება ზღვიდან:
8000 m
მანძილი უახლოეს ქალაქამდე:
5 km
მანძილი აეროპორტამდე:
42 km
აღწერა
იყიდება სასტუმრო ფართით 6261 კვ.მ. in Limassol.
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
590 000 €
29 €/m²
სასტუმრო 19910 m² Nicosia
Nicosia
ობიექტის კოდი
51678
ფართი
19910 m²
იყიდება
990 000 €
211 €/m²
სასტუმრო 4683 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
36538
ფართი
4683 m²
მანძილი ზღვიდან
52 m
იყიდება
950 000 €
235 €/m²
სასტუმრო 4028 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
23903
ფართი
4028 m²
მანძილი ზღვიდან
1300 m
იყიდება
600 000 €
97 €/m²
სასტუმრო 6180 m² Nicosia
Nicosia
ობიექტის კოდი
51701
ფართი
6180 m²
იყიდება
715 000 €
106 €/m²
სასტუმრო 6689 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
42294
ფართი
6689 m²
მანძილი ზღვიდან
10000 m
იყიდება
650 000 €
940 €/m²
სასტუმრო 691 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
36217
ფართი
691 m²
მანძილი ზღვიდან
4300 m
იყიდება
700 000 €
82 €/m²
სასტუმრო 8518 m² Ayia Napa
Ayia Napa
ობიექტის კოდი
57625
ფართი
8518 m²
იყიდება
570 700 €
650 €/m²
სასტუმრო 878 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
23378
ფართი
878 m²
მანძილი ზღვიდან
2200 m
იყიდება
569 000 €
34 €/m²
სასტუმრო 16389 m² Larnaka
Larnaka
ობიექტის კოდი
51684
ფართი
16389 m²
მანძილი ზღვიდან
700 m
იყიდება
735 000 €
184 €/m²
სასტუმრო 3986 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
53126
ფართი
3986 m²
მანძილი ზღვიდან
1200 m
გამოწერა
I would like to receive updates and promotional information at my contact details that match with my interests and preferences, in accordance with the