735 000 €
184 €/m²
Property 53126 photo 1

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 50
  • დაშორება ზღვიდან: 1200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 65 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 3986 კვ.მ. in Limassol.

Field for sale in Agios Tychonas, 3986m2 with a 50% rate. There is an urban planning permission to separate land on one plot and a planning permit for 12 houses is expected soon.

Price: €735,000 plus VAT

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
590 000 € 29 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51678
  • ფართი 19910 m²
იყიდება
600 000 € 49 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35208
  • ფართი 12041 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
700 000 € 82 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57625
  • ფართი 8518 m²
იყიდება
890 000 € 1010 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53100
  • ფართი 881 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
613 600 € 650 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23380
  • ფართი 944 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2200 m
იყიდება
750 000 € 143 €/m²
  • ობიექტის კოდი 28896
  • ფართი 5217 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2300 m
იყიდება
650 000 € 80 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44450
  • ფართი 8027 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
745 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61781
  • ფართი 14650 m²
იყიდება
735 000 € 184 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53126
  • ფართი 3986 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
690 000 € 110 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48539
  • ფართი 6261 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m

სიახლეების დაგზავნა