კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - სასტუმრო 19910 m² Nicosia
საბერძნეთი
კვიპროსი
ნიქოზია
590 000 €
29 €/m²
ობიექტის კოდი
51678
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
სასტუმრო
მიწის ნაკვეთის ფართი
19910 m²
რეგიონი
Nicosia
ადგილი
ნიქოზია (კვიპროსი)
Details
აღწერა
იყიდება სასტუმრო ფართით 19910 კვ.მ. in Nicosia.
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
735 000 €
184 €/m²
სასტუმრო 3986 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
53126
ფართი
3986 m²
მანძილი ზღვიდან
1200 m
იყიდება
530 000 €
581 €/m²
სასტუმრო 911 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
45858
ფართი
911 m²
მანძილი ზღვიდან
5000 m
იყიდება
670 000 €
10 €/m²
სასტუმრო 66220 m² Larnaka
Larnaka
ობიექტის კოდი
58676
ფართი
66220 m²
იყიდება
500 000 €
20 €/m²
სასტუმრო 24500 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
38231
ფართი
24500 m²
მანძილი ზღვიდან
5000 m
იყიდება
520 000 €
19 €/m²
სასტუმრო 26422 m² Paphos
Paphos
ობიექტის კოდი
58643
ფართი
26422 m²
იყიდება
650 000 €
80 €/m²
სასტუმრო 8027 m² Paphos
Paphos
ობიექტის კოდი
44450
ფართი
8027 m²
მანძილი ზღვიდან
900 m
იყიდება
490 000 €
8 €/m²
სასტუმრო 58060 m² Paphos
Paphos
ობიექტის კოდი
57437
ფართი
58060 m²
იყიდება
800 000 €
79 €/m²
სასტუმრო 10034 m² Paphos
Paphos
ობიექტის კოდი
49604
ფართი
10034 m²
მანძილი ზღვიდან
540 m
იყიდება
650 000 €
764 €/m²
სასტუმრო 850 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
41153
ფართი
850 m²
მანძილი ზღვიდან
3500 m
იყიდება
530 000 €
740 €/m²
სასტუმრო 716 m² Nicosia
Nicosia
ობიექტის კოდი
51665
ფართი
716 m²
გამოწერა
I would like to receive updates and promotional information at my contact details that match with my interests and preferences, in accordance with the